newsletter

13 marca 2015
newsletter nr
11
Aktualności

Aktualizacja nazw i logotypów kanałów TV w bazie AKPA

Uprzejmie informujemy, że następujące kanały z oferty programowej AKPA zmieniły swoją dotychczasową oprawę graficzną, w tym logo: Mango 24, Classica (w wersji SD i HD), MTV Rocks, MTV Dance, MTV Base, MTV Hits, TF 1, Das Erste, Super RTL, WDR, Beate-Uhse.TV.

Jednocześnie prosimy o aktualizację nazw kanałów Nederland 1 na NPO 1, Nederland 2 na NPO 2 oraz Nederland 3 na NPO 3 oraz BR Alpha na ARD-alpha. Zmianie uległy również znaki graficzne tych stacji. W naszym systemie nowe nazewnictwo zacznie obowiązywać od poniedziałku 16 marca br.

Aktualne logotypy ww. stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Paramount Channel HD zamiast Viacom Blink! od 19 marca

Uprzejmie informujemy, że z dniem 19 marca br. (czwartek) kanał Viacom Blink! przekształci się w Paramount Channel HD. W naszym systemie stacja zachowa dotychczasowy numer ID (513), a ramówki Viacom Blink! płynnie przejdą w...

więcej

Nowe logo TTV od 28 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 28 lutego br. (sobota) kanał TTV zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logo.

TTV to polski kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Oferta programowa stacji to...

więcej

PULS 2 HD od 23 lutego!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - PULS 2 HD. Stacja rozpocznie nadawanie dnia 23 lutego br. 

PULS 2 HD to kolejny kanał w jakości High...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2020 by AKPA