newsletter

6 marca 2015
newsletter nr
10
Aktualności

Paramount Channel HD zamiast Viacom Blink! od 19 marca

Uprzejmie informujemy, że z dniem 19 marca br. (czwartek) kanał Viacom Blink! przekształci się w Paramount Channel HD. W naszym systemie stacja zachowa dotychczasowy numer ID (513), a ramówki Viacom Blink! płynnie przejdą w program Paramount Channel HD. Zmianie tej towarzyszyć będzie nowa oprawa antenowa, w tym logo.

Paramount Channel HD to debiutująca na polskim rynku stacja filmowa z portfolio Viacom International Media Networks. W ofercie programowej kanału znajdą się długometrażowe hollywoodzkie hity filmowe produkcji amerykańskiego studia filmowego Paramount Pictures. Ramówka stacji to szeroki wachlarz filmowych gatunków - od horroru poprzez dramat, kino akcji, aż po kino familijne. Paramount Channel HD będzie nadawać całodobowo w polskiej wersji językowej.

Logo Paramount Channel HD znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o aktualizację we wskazanym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo TTV od 28 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 28 lutego br. (sobota) kanał TTV zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logo.

TTV to polski kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Oferta programowa stacji to...

więcej

PULS 2 HD od 23 lutego!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - PULS 2 HD. Stacja rozpocznie nadawanie dnia 23 lutego br. 

PULS 2 HD to kolejny kanał w jakości High...

więcej

Nowe logo TV.DISCO!

Uprzejmie informujemy, że kanał TV.DISCO odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo.

TV.DISCO to polska stacja muzyczna z portfolio 4fun Media S.A. W ofercie kanału znajdują się programy muzyczne prezentujące najpopularniejsze...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2020 by AKPA