newsletter

20 lutego 2015
newsletter nr
08
Aktualności

PULS 2 HD od 23 lutego!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - PULS 2 HD. Stacja rozpocznie nadawanie dnia 23 lutego br. 

PULS 2 HD to kolejny kanał w jakości High Definition w portfolio Telewizji Puls skierowany do całej rodziny. W ramówce stacji znajdują się filmy i seriale fabularne ("Niania", "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6", "Allo, allo 8"), seriale dokumentalne ("Walka o bagaż", "Aukcja w ciemno", "Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya"), formaty typu talk-show i reality-show ("Jerry Springer Show", "Piekielny hotel Gordona Ramsaya"), a także programy kulinarne i rozrywkowe ("Menu na miarę", "W blasku fleszy"). Dla najmłodszych widzów kanał proponuje pasmo Junior TV, w ramach którego emitowane są najpopularniejsze seriale animowane, a wśród nich m.in.: "Flintstonowie", "SpongeBob Kanciastoporty", "Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego", "Yogi - łowca skarbów", "Zwariowane melodie". Od dnia 9 marca br. na antenie PULS 2 HD będzie można oglądać pierwszy serial produkcji Telewizji Puls "Przypadki Cezarego P.".

Logo PULS 2 HD znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli chcieliby Państwo pozyskać dane ww. kanału, uprzejmie prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo TV.DISCO!

Uprzejmie informujemy, że kanał TV.DISCO odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo.

TV.DISCO to polska stacja muzyczna z portfolio 4fun Media S.A. W ofercie kanału znajdują się programy muzyczne prezentujące...

więcej

Nowe logo kanału Boomerang!

Uprzejmie informujemy, że stacja Boomerang odświeżyła swoją oprawę graficzną, w tym logo, które w nowej odsłonie nawiązuje do grafiki Cartoon Network. 

Boomerang to kanał dla dzieci z portfolio Turner...

więcej

Aktualizacja danych dostępowych do logotypów

Uprzejmie informujemy, że zaktualizowaliśmy dane dostępowe do katalogów na naszym serwerze FTP, z których mogą Państwo pobierać obowiązujące znaki graficzne stacji TV.

W katalogu nowe_logotypy...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA