newsletter

11 lutego 2015
newsletter nr
07
Aktualności

Nowe logo TV.DISCO!

Uprzejmie informujemy, że kanał TV.DISCO odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo.

TV.DISCO to polska stacja muzyczna z portfolio 4fun Media S.A. W ofercie kanału znajdują się programy muzyczne prezentujące najpopularniejsze przeboje muzyki tanecznej, jak np.: "Poranek disco", "Disco życzenia", "Disco lista", "Gorące disco". Na najbliższy weekend stacja przygotowała specjalny program "Weekend walentynkowy", w trakcie którego widzowie usłyszą największe miłosne hity disco polo.

Aktualne logotypy ww. kanału znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo kanału Boomerang!

Uprzejmie informujemy, że stacja Boomerang odświeżyła swoją oprawę graficzną, w tym logo, które w nowej odsłonie nawiązuje do grafiki Cartoon Network. 

Boomerang to kanał dla dzieci z portfolio Turner Broadcasting System...

więcej

Aktualizacja danych dostępowych do logotypów

Uprzejmie informujemy, że zaktualizowaliśmy dane dostępowe do katalogów na naszym serwerze FTP, z których mogą Państwo pobierać obowiązujące znaki graficzne stacji TV.

W katalogu nowe_logotypy znajdują się...

więcej

Religia.tv kończy nadawanie

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy, kanał Religia.tv zakończy nadawanie z dniem 31 stycznia br. W naszym systemie ramówki stacji będą dostępne do końca bieżącego miesiąca. Jeżeli chcieliby Państwo zastąpić ten kanał innym z naszej aktualnej...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2020 by AKPA