newsletter

20 grudnia 2022
newsletter nr
23
Aktualności

Alfa TVP w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączył nowy kanał tematyczny z portfolio Telewizji Polskiej - Alfa TVP (ID: 1012), który rozpoczął nadawanie dziś, tj. 20 grudnia br.

Alfa TVP to kanał skierowany do młodych widzów z pokolenia Alfa, czyli osób urodzonych w erze cyfrowej (po 2010 roku). Oferta programowa stacji ma połączyć atrakcyjność z bezpieczeństwem i walorami edukacyjnymi emitowanych treści. W grudniowej ramówce znalazły się liczne seriale animowane, m.in. "Anatane ratuje dzieci z Okury", "Galactik Football", "Kicia to nie kot", "Supa Strikas" czy "Pat i świat", seriale dokumentalne "Przyrodnik na tropie", "Podróże z historią", a także magazyny "eMOCje" i "Jak to działa?", serial komediowy "Prawie nigdy" oraz seria dla dzieci "Malory Towers".

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych powyższego kanału, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logo stacji dostępne jest w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Antena i Antena HD z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że kanały Antena (ID: 747) oraz Antena HD (ID: 940) odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

Antena i Antena HD to kanały ogólnotematyczne, których oferta programowa zawiera formaty o tematyce rozrywkowej,... więcej

TVP 4K wyemituje Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w dniach 20 listopada - 18 grudnia br., kanał TVP 4K (ID: 830) wznawia emisję na czas trwania wydarzenia.... więcej

Kanały Love Nature w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączyły nowe kanały - Love Nature HD (ID: 1006) oraz Love Nature 4K (ID: 1005).

Love Nature HD oraz Love Nature 4K to kanały o profilu dokumentalnym skierowane do miłośników piękna... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2024 by AKPA