newsletter

9 listopada 2022
newsletter nr
21
Aktualności

TVP 4K wyemituje Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w dniach 20 listopada - 18 grudnia br., kanał TVP 4K (ID: 830) wznawia emisję na czas trwania wydarzenia. Redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram meczów wraz z opisem poszczególnych spotkań.

Podczas 22. edycji Mundialu w Katarze wystąpią 32 drużyny, a mecz inauguracyjny rozegra reprezentacja gospodarzy turnieju oraz zawodnicy Ekwadoru już 20 listopada, tuż po ceremonii otwarcia. Z kolei Biało-Czerwoni stoczą swój pierwszy pojedynek z Meksykiem 22 listopada o godz. 16.50, a kolejnymi rywalami Polaków w ramach grupy C będzie Arabia Saudyjska oraz Argentyna. Na fanów piłkarskich zmagań czeka prawie miesiąc emocjonujących rozgrywek dostępnych w najwyższej jakości obrazu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych powyższego kanału, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotyp stacji dostępny jest w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanały Love Nature w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączyły nowe kanały - Love Nature HD (ID: 1006) oraz Love Nature 4K (ID: 1005).

Love Nature HD oraz Love Nature 4K to kanały o profilu dokumentalnym skierowane do miłośników piękna... więcej

TVP Nauka w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączył nowy kanał tematyczny z portfolio Telewizji Polskiej - TVP Nauka (ID: 1001), który wystartuje 3 października br.

TVP Nauka to kanał o profilu dokumentalnym popularyzujący wiedzę z zakresu... więcej

MTV 90s z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że kanał MTV 90s (ID: 142) odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

MTV 90s to kanał z portfolio ViacomCBS poświęcony różnym gatunkom muzycznym osadzonym w nurcie lat dziewięćdziesiątych. Stacja emituje programy z muzyką... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2024 by AKPA