newsletter

29 listopada 2022
newsletter nr
22
Aktualności

Antena i Antena HD z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że kanały Antena (ID: 747) oraz Antena HD (ID: 940) odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

Antena i Antena HD to kanały ogólnotematyczne, których oferta programowa zawiera formaty o tematyce rozrywkowej, informacyjnej i poradnikowej. W grudniu na antenie pojawią się seriale dokumentalne "Shaun Ryder i UFO", "Dzika kuchnia", "Ukryte dowody", "Celnicy" oraz "Legendy opery", magazyny "Niesławne kobiety Biblii", "Tajne akta UFO" a także programy rozrywkowe "Kabaretowy Szał" czy "Porządek musi być". W ramówce nie zabraknie również zagranicznych filmów z lat 40. m.in. "Zmarły w chwili przybycia", " Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni".

Uprzejmie prosimy o aktualizację logotypu kanału (dostępny w zakładce Logotypy). Logotyp obowiązuje również dla wersji SD kanału.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

TVP 4K wyemituje Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w dniach 20 listopada - 18 grudnia br., kanał TVP 4K (ID: 830) wznawia emisję na czas trwania wydarzenia.... więcej

Kanały Love Nature w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączyły nowe kanały - Love Nature HD (ID: 1006) oraz Love Nature 4K (ID: 1005).

Love Nature HD oraz Love Nature 4K to kanały o profilu dokumentalnym skierowane do miłośników piękna... więcej

TVP Nauka w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączył nowy kanał tematyczny z portfolio Telewizji Polskiej - TVP Nauka (ID: 1001), który wystartuje 3 października br.

TVP Nauka to kanał o profilu dokumentalnym popularyzujący wiedzę z zakresu... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA