newsletter

23 lutego 2016
newsletter nr
02
Aktualności

Stacja TO!TV zastąpi iTV!

Uprzejmie informujemy, że 27 lutego br. kanał iTV przekształci się w TO!TV. Zmianie ulegną również oprawa graficzna i logotyp stacji.

Na antenie TO!TV pozostaną pasma muzyczne (prezentujące przeboje z nurtów dance, disco, pop i disco-polo) oraz ezoteryczne. Nowością będą  pozycje lifestylowe i rozrywkowe - prowadzony przez Monikę Goździalską interaktywny program kulinarny "TO! Do garów", propagujący zdrowy tryb życia magazyn poradnikowy "TO! Fit mama"  oraz przewodnik po meandrach mediów społecznościowych "TO! Socialman".
 
W naszym systemie kanał zachowa dotychczasowy numer ID (41). Logo TO!TV znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o jego aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logotypy Eleven i Eleven Sports!

Uprzejmie informujemy, że dziś zmieniają się logotypy kanałów Eleven i Eleven Sports. Obie stacje zyskają też odświeżoną oprawę graficzną.

Eleven - kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej. Relacjonuje na żywo...

więcej

Regionalne kanały TVP w nowej odsłonie!

Od 2 stycznia 2016 roku we wszystkich regionalnych ośrodkach TVP wprowadzone zostaną duże zmiany. Obejmą one zarówno oprawę graficzną, jak i ramówki poszczególnych stacji. TVP Regionalna zmieni się w TVP 3, rebranding przejdzie też 16...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA