newsletter

28 grudnia 2015
newsletter nr
41
Aktualności

Regionalne kanały TVP w nowej odsłonie!

Od 2 stycznia 2016 roku we wszystkich regionalnych ośrodkach TVP wprowadzone zostaną duże zmiany. Obejmą one zarówno oprawę graficzną, jak i ramówki poszczególnych stacji. TVP Regionalna zmieni się w TVP 3, rebranding przejdzie też 16 regionalnych oddziałów TVP - kanały wrócą do dawnej nazwy TVP 3, a do każdego logo dodana zostanie nazwa miasta. 
 
Większość czasu antenowego wypełniać mają programy lokalne i regionalne (docelowo będą emitowane przez 16 godzin dziennie). W ramówkach pojawią się zróżnicowane poranne pasma śniadaniowe. Tematyka lokalna rozwijana będzie w relacjach na żywo, przeglądach prasy i newsów internetowych oraz wywiadach i cyklach poradnikowych. Nie zabraknie informacji drogowych, zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz prognozy pogody. W efekcie ograniczone zostanie pasmo wspólne, choć nadal na antenie gościć będą najpopularniejsze programy, takie jak "Telekurier" czy "Młodzież kontra".

Nowe logotypy kanałów regionalnych TVP znajdą Państwo w stosownej zakładce na naszej stronie. Prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe stacje - dziecięcy kanał Top Kids w wersji SD i HD i ogólnotematyczny POLSAT 1. 21 grudnia wystartuje natomiast lifestylowy kanał Wellbeing Network.

Top Kids to...

więcej

Nowy logotyp Romance TV!

Uprzejmie informujemy, że od 27 listopada br. Romance TV zmienia swoją oprawę graficzną, w tym logotyp. Rebranding dotyczy obu wersji kanału - HD i SD.

Romance TV to całodobowy kanał emitujący przede wszystkim filmy obyczajowe o miłości,...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA