newsletter

22 lutego 2016
newsletter nr
01
Aktualności

Nowe logotypy Eleven i Eleven Sports!

Uprzejmie informujemy, że dziś zmieniają się logotypy kanałów Eleven i Eleven Sports. Obie stacje zyskają też odświeżoną oprawę graficzną.

Eleven - kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki jak hiszpańska La Liga, włoska Serie A, francuska Ligue 1, prestiżowy Puchar Anglii i Puchar Ligi Angielskiej, belgijską Jupiler Pro League czy szkocką SPFL, a także mecze strefy południowoamerykańskiej w eliminacjach MŚ 2018. Stacja pokazuje także magazyny największych klubów piłkarskich.

Eleven Sports - w odróżnieniu od Eleven stacja pokazuje nie tylko piłkę nożną, ale także inne dyscypliny. Widzowie znajdą tu transmisje z rozgrywek Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, tenisowych turniejów ATP 250 World Tour, meczów ligi futbolu amerykańskiego NFL, ligi włoskiej w koszykówce mężczyzn oraz gal MMA. Oferta ta uzupełniona jest piłkarskimi transmisjami z czołowych europejskich lig: hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, szkockiej i belgijskiej.

Nowe logotypy Eleven i Eleven Sports znajdą Państwo w stosownej zakładce na naszej stronie. Prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Regionalne kanały TVP w nowej odsłonie!

Od 2 stycznia 2016 roku we wszystkich regionalnych ośrodkach TVP wprowadzone zostaną duże zmiany. Obejmą one zarówno oprawę graficzną, jak i ramówki poszczególnych stacji. TVP Regionalna zmieni się w TVP 3, rebranding przejdzie też 16 regionalnych...

więcej

Nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe stacje - dziecięcy kanał Top Kids w wersji SD i HD i ogólnotematyczny POLSAT 1. 21 grudnia wystartuje natomiast lifestylowy kanał Wellbeing Network.

Top Kids to propozycja dla...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA