newsletter

12 listopada 2015
newsletter nr
34
Aktualności

Eurosport zmienia się w Eurosport 1!

Uprzejmie informujemy, że 13 listopada br. kanał Eurosport zmienia się w Eurosport 1. Stacja zyska nową oprawę graficzną, w tym logotyp. Nowe logo otrzyma również kanał Eurosport 2 oraz wersje HD obu programów. W systemie AKPA Eurosport (ID: 42) płynnie przejdzie w Eurosport 1, a Eurosport HD (ID: 429) w Eurosport 1 HD.

Eurosport ma ugruntowaną pozycję jako lider wśród europejskich kanałów sportowych. Polscy widzowie mogą oglądać na nim rodzimą Ekstraklasę, Ligę Europy - gdzie w fazie grupowej grają Legia Warszawa i Lech Poznań - czy Bundesligę, w której bryluje Robert Lewandowski. Wśród komentatorów nie brakuje ekspertów, takich jak Maciej Żurawski, Andrzej Strejlau czy Dariusz Baranowski. W listopadzie na antenie królować będą m.in. skoki narciarskie i rozgrywki MLS.


Nowe loga znajdą Państwo w zakładce Logotypy na naszej stronie. Prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Family Sport zmienia się w Active Family!


Uprzejmie informujemy, że 4 listopada br. kanał Family Sport zmienia się w Active Family. Stacja zyska nową oprawę graficzną, w tym logotyp.

Active Family to kanał skierowany do widzów, którzy prowadzą aktywny tryb życia, traktując...

więcej

Gala KSW - specjalny serwis EPG!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się Galą KSW 32: Road To Wembley redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór.

Gala odbędzie...

więcej

Nowe logo Eleven Sports!


Uprzejmie informujemy, że od dziś obowiązuje nowy logotyp kanału Eleven Sports. Logo kanału Eleven pozostaje bez zmian.

Kanał Eleven Sports oferuje transmisje ważnych i popularnych wydarzeń z różnych dyscyplin sportowych. W październiku na antenie...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2020 by AKPA