newsletter

2 listopada 2015
newsletter nr
33
Aktualności

Family Sport zmienia się w Active Family!


Uprzejmie informujemy, że 4 listopada br. kanał Family Sport zmienia się w Active Family. Stacja zyska nową oprawę graficzną, w tym logotyp.

Active Family to kanał skierowany do widzów, którzy prowadzą aktywny tryb życia, traktując sport jako rozrywkę i sposób spędzania wolnego czasu. W ramówce znajdą się magazyny, serie dokumentalne, programy rozrywkowe i poradnikowe zachęcające do rekreacji w gronie rodziny i przyjaciół. W związku ze zbliżającym się sezonem sportów zimowych na antenie pojawią się specjalne programy dla amatorów narciarstwa, a także dla tych, którzy ucieczki przed mrozem i śniegiem szukają podczas wycieczek do tropików.

Logo znajdą Państwo w zakładce Logotypy na naszej stronie. Prosimy o jego aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Gala KSW - specjalny serwis EPG!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się Galą KSW 32: Road To Wembley redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór.

Gala odbędzie...

więcej

Nowe logo Eleven Sports!


Uprzejmie informujemy, że od dziś obowiązuje nowy logotyp kanału Eleven Sports. Logo kanału Eleven pozostaje bez zmian.

Kanał Eleven Sports oferuje transmisje ważnych i popularnych wydarzeń z różnych dyscyplin sportowych. W październiku na antenie...

więcej

Nowy logotyp VH1!

Uprzejmie informujemy, że kanał muzyczny VH1 30 września br. zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logotyp. Zmianie ulegnie też oferta programowa stacji, która zostanie odświeżona i unowocześniona.

VH1 do tej pory emitował głównie teledyski z lat 80. i 90. XX...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2020 by AKPA