newsletter

4 czerwca 2014
newsletter nr
18
Aktualności

Nowe logotypy TOYA i Sport 1!

Uprzejmie informujemy, że polski kanał regionalny TOYA i niemiecki kanał sportowy Sport 1 zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

TOYA to kanał regionalny obejmujący swoim zasięgiem Łódź i okolice. Na ramówkę stacji składają się programy publicystyczne i informacyjne, magazyny filmowe, ekonomiczne, poradnikowe, kulturalne i sportowe oraz reportaże, a wśród nich m.in.: "Konfrontacje", "Wydarzenia - Flesz", "Mix filmowy", "Gospodarka, głupcze!", "Bez etatu", "Co jest grane", "Piłka meczowa", "Pod prąd". Stacja nadaje 13 godzin na dobę.

Sport 1 - niemiecki kanał sportowy - nadaje transmisje z wydarzeń sportowych w różnorodnych dyscyplinach od piłki nożnej, poprzez dart, koszykówkę, hokej na trawie, czy wyścigi samochodowe i motocyklowe. W ramówce stacji znajdują się również seriale dokumentalne, magazyny sportowe i reklamowe oraz formaty erotyczne. Sport 1 nadaje przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Obowiązujące logotypy powyższych stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację. 

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Motowizja HD i Eurochannel w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyły kolejne kanały tematyczne - Motowizja HD i Eurochannel.

Motowizja HD to kanał poświęcony w całości tematyce motoryzacyjnej, nadawany przez całą...

więcej

Nowe kanały muzyczne w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały muzyczne VOX Music TV i Disco Polo Music. Stacje rozpoczną nadawanie odpowiednio dnia 28 kwietnia br. (poniedziałek) i 1 maja br....

więcej
Wesołych świąt życzy zespół AKPA! więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2020 by AKPA