newsletter

25 kwietnia 2014
newsletter nr
16
Aktualności

Nowe kanały muzyczne w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały muzyczne VOX Music TV i Disco Polo Music. Stacje rozpoczną nadawanie odpowiednio dnia 28 kwietnia br. (poniedziałek) i 1 maja br. (czwartek).

VOX Music TV to nowy polski kanał muzyczny z Grupy ZPR. W ofercie kanału znajdą się liczne programy muzyczne prezentujące muzykę dyskotekową lat 70., 80. i 90. aż po dzisiejsze przeboje. Na antenie stacji pojawią się formaty prowadzone przez dziennikarzy muzycznych z Radia VOX FM, a wśród nich m.in. "Marek Sierocki Prezentuje", "Dzień W Rytmie Hitów", "Best Lista".

Disco Polo Music to muzyczna propozycja z portfolio Telewizji POLSAT. Stacja emitować będzie teledyski z gatunku disco polo. Na ramówkę stacji składać się będą programy muzyczne ("W rytmie Disco Polo Music", "Piosenka na życzenie", "Gwiazdy dla Ciebie"), rozrywkowe ("Ranking - sukcesy i porażki", "Druga strona gwiazdy") i magazyny muzyczne ("Imperium disco polo").

Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych kanałów VOX Music TV i/lub Disco Polo Music, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy ww. kanałów znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Wesołych świąt życzy zespół AKPA! więcej

Kanały Viasat w nowej odsłonie od 29 kwietnia!

Uprzejmie informujemy, że dnia 29 kwietnia (wtorek) kanały POLSAT Viasat Explorer, POLSAT Viasat History, POLSAT Viasat Nature oraz Viasat History HD/Viasat Nature HD z portfolio Viasat World Ltd. wprowadzą nową oprawę graficzną,...

więcej

Nowe logo CI POLSAT od 21 kwietnia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 21 kwietnia br. (poniedziałek) kanał CI POLSAT odświeży swoją oprawę graficzną, w tym logo. 

CI POLSAT to kanał dokumentalny należący do telewizyjnego nadawcy A+E...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA