newsletter

28 września 2022
newsletter nr
19
Aktualności

TVP Nauka w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączył nowy kanał tematyczny z portfolio Telewizji Polskiej - TVP Nauka (ID: 1001), który wystartuje 3 października br.

TVP Nauka to kanał o profilu dokumentalnym popularyzujący wiedzę z zakresu nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, ekologii, medycyny, a także nauk społecznych oraz o ziemi. Stacja stawia na różnorodne produkcje rodzime, jak i zagraniczne. W ramówce znalazły się m.in. magazyny medyczne "Po prostu zdrowie", "Operacja zdrowie 2", "Zacznij od zdrowia", seriale dokumentalne "Sekrety starożytnych inżynierów", "Ziemia. Podwodny świat", "Szpiedzy wśród zwierząt", "Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize", a także cykl "Polacy światu", który przedstawia niesamowite historie polskich emigrantów oraz reportaże z serii "Wojciech Cejrowski - boso przez świat". Nie zabraknie również filmów dokumentalnych "Polskie Parki Narodowe", "Tajemnice astronomii Kopernika", "Bilet na Księżyc", "Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci", "Wielkie rzeki świata" czy "Antropocen: Epoka człowieka".

W październiku na antenie zadebiutuje również teleturniej "Giganci Nauki" - każdy odcinek to odrębny temat, w którym uczestnicy zmierzą się z pytaniami przygotowywanymi przez ekspertów, dziennikarzy oraz konkurentów. W rolę gospodarza programu wcieli się Łukasz Nowicki. Premierowa emisja w niedzielę 9 października o godz. 15.30.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych powyższego kanału, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logo stacji dostępne jest w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

MTV 90s z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że kanał MTV 90s (ID: 142) odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

MTV 90s to kanał z portfolio ViacomCBS poświęcony różnym gatunkom muzycznym osadzonym w nurcie lat dziewięćdziesiątych. Stacja emituje programy z muzyką... więcej

Disney Channel z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że kanały Disney Channel (ID: 346) oraz Disney Channel HD (ID: 692) odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Disney Channel oraz Disney Channel HD to kanały o profilu dziecięcym w języku polskim z bogatą ofertą... więcej

Rebranding kanału Insight TV UHD


Uprzejmie informujemy, że z dniem 19 lipca br. kanał Insight TV UHD (ID: 901) zmienia nazwę na INULTRA. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian.

INULTRA zachowa swój dotychczasowy profil i założenia... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA