newsletter

30 sierpnia 2021
newsletter nr
21
Aktualności

TeenNick w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączył nowy kanał TeenNick (ID: 960) z portfolio ViacomCBS, który zacznie nadawanie w najbliższą środę 1 września br.

TeenNick to całodobowy kanał z serialami i filmami fabularnymi dla młodzieży. W ramówce stacji znalazły się takie produkcje, jak "Big Time Rush", "Victoria znaczy zwycięstwo", "Grzmotomocni 3", "Sam & Cat", "Nawiedzeni 2", "iCarly", "Czy boisz się ciemności? 2" "Biuro Ochrony Magii", a także "Niebezpieczny Henryk", "Zagadki rodziny Hunterów", "True Jackson"  czy "Szkoła rocka 2". We wrześniu na antenie pojawią się również pełnometrażowe formaty, m.in. komedia "Szwindel" oraz filmy familijne "Rufus 2", "Mów mi Wampir" czy "Niki Spoko".

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych powyższego kanału, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logo stacji dostępne jest w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Rebranding kanałów z Grupy Polsat Plus

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 września br. zmienią się logotypy następujących stacji z Grupy Polsat Plus oraz ich wersji HD:

Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2, Super Polsat, Polsat Play, Polsat Café, Polsat... więcej

Q Polska HD kończy nadawanie

Uprzejmie informujemy, że kanał Q Polska HD (ID: 856) z dniem 31 lipca br. zakończył nadawanie. Został usunięty z aktualnej oferty programowej AKPA oraz wszystkich zamówień EPG.

Q Polska HD to kanał o tematyce rozrywkowej... więcej

MTV 00s w miejsce VH1 Europe

Uprzejmie informujemy, że kanał VH1 Europe z dniem 2 sierpnia br. zmieni się w MTV 00s. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian (ID: 470).

MTV 00s to całodobowy kanał muzyczny z portfolio ViacomCBS w całości poświęcony muzyce... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA