newsletter

14 lutego 2014
newsletter nr
07
Aktualności

Odświeżone logo PULS 2!

Uprzejmie informujemy, że kanał PULS 2 odświeżył oprawę graficzną i wprowadził logotyp 3D. Nowe logo obowiązuje od dzisiaj (14 lutego br.).

PULS 2 to drugi kanał Telewizji Puls będący rozwinięciem oferty programowej stacji TV Puls. Na ofertę programową kanału składają się m.in. seriale animowane ("Flinstonowie", "Lucky Luke", "Angry Birds"), dokumentalne ("Wojciech Cejrowski. Boso", "Dyżur", "JRG w akcji") i komediowe ("Niania", "Kasia i Tomek 2"), a także filmy fabularne. Kanał nadaje całodobowo w polskiej wersji językowej.

Aktualne logo PULS 2 znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo 4fun.tv od 13 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 13 lutego br. (czwartek) kanał muzyczny 4fun.tv w związku z jubileuszem 10-lecia zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logo.

4fun.tv to jeden z kanałów muzycznych należących do grupy 4fun...

więcej

POLSAT News HD i TVP ABC ruszają w lutym!

Uprzejmie informujemy, że naszą ofertę programową wzbogaciliśmy o nowe kanały tematyczne - POLSAT News HD i TVP ABC. Stacja POLSAT News HD rozpocznie nadawanie w najbliższy poniedziałek 3 lutego, a TVP ABC - dnia 15 lutego br....

więcej

FilmBox Arthouse w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał filmowy FilmBox Arthouse należący do Grupy Kino Polska TV S.A. Ramówka stacji dostępna jest z programem od 31 stycznia br. (piątek).

FilmBox...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2020 by AKPA