newsletter

13 stycznia 2014
newsletter nr
02
Aktualności

Motowizja i ZEST TV w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy nowe kanały tematyczne skierowane głównie do mężczyzn - Motowizja i ZEST TV. Stacje rozpoczną nadawanie dnia 15 stycznia br. (środa).

Motowizja to kanał poświęcony w całości tematyce motoryzacyjnej, nadawany przez całą dobę w polskiej wersji językowej. Na ofertę programową stacji składają się magazyny motoryzacyjne produkcji niemieckiej i amerykańskiej, a wśród nich m.in. "Supersamochody", "W motokręgu", "Eko Jazda", "4x4", "Mistrzowie kierownicy".

ZEST TV oferuje międzynarodowe produkcje o profilu erotycznym, wzbogacone o elementy o charakterze przygodowym, motoryzacyjnym, lifestylowym i rozrywkowym. Kanał nadawany jest w godzinach od 23.00 do 5.00 w polskiej wersji językowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych powyższych kanałów, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Aktualne logotypy ww. stacji znajdują się w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

TVP Sport w jakości High Definition i z nowym logo od 12 stycznia!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał TVP Sport HD. Stacja rozpocznie nadawanie 12 stycznia 2014 roku (niedziela). Jednocześnie z dniem 12 stycznia zmieni się logo kanału TVP...

więcej
Wesołych świąt życzy zespół AKPA! więcej

Brazzers TV Europe zamiast Private Spice od 1 stycznia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2014 roku (środa) kanał erotyczny Brazzers TV Europe zastąpi stację Private Spice. W naszym systemie ID kanału pozostanie bez zmian (451). 

Brazzers...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2020 by AKPA