newsletter

14 sierpnia 2012
newletter nr
32
Aktualności

Tawizja HD - nowy kanał ogólnotematyczny w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał ogólnotematyczny w jakości High Definition - Tawizja HD. Stacja nadaje od 2010 roku jako przedsięwzięcie medialne absolwentów Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Na ramówkę kanału składają się autorskie audycje o tematyce kulturalnej, historycznej, sportowej, muzycznej, motoryzacyjnej, turystycznej, reportaże, magazyny publicystyczne oraz programy dla dzieci i młodzieży, jak np.: "Zwyczajnie niezwykli", "Kopalnia riffów", "Z buta", "MWM zaraża", "Ogród bez tajemnic", "Wesołe plotki Chichotki i Psotki". Na antenie stacji emitowane jest również pasmo lokalne z informacjami o Tychach i regionie śląskim.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych kanału Tawizja HD, prosimy o kontakt. Logotyp stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kosmica TV - nowy kanał tematyczny w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał tematyczny - Kosmica TV.

Na ramówkę stacji składają się audycje, których gospodarzami są doradcy...

więcej

English Club TV - nowy kanał edukacyjny już w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy English Club TV - anglojęzyczny kanał edukacyjny.

English Club TV więcej

TV Puls 2 - nowa nazwa i logotyp stacji!

Uprzejmie informujemy, że kanał TV Puls 2 zmienił nazwę na PULS 2 oraz wprowadził nowe logo, którego obowiązującą już wersję znajdą Państwo na naszym serwerze FTP. Prosimy o aktualizację...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA