newsletter

6 listopada 2012
newsletter nr
44
Aktualności

Duck TV HD - nowy kanał dziecięcy od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał dziecięcy w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - Duck TV HD. Stacja koncentruje się na wspieraniu rozwoju i zdolności poznawczych najmłodszych widzów oraz na dostarczeniu im oraz ich rodzicom bezpiecznej rozrywki i wypoczynku. Na ramówkę kanału składają się krótkie serie animowane i minikreskówki tworzone pod nadzorem psychologów dziecięcych. Program Duck TV HD podzielony jest na bloki tematyczne, takie jak: zwierzęta, kolory, kształty, instrumenty muzyczne, życie w mieście, jedzenie, sen itp. Stacja nie emituje reklam i nadaje przez 24 godziny na dobę. Ramówki kanałów Duck TV i Duck TV HD nie pokrywają się.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych Duck TV HD, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotyp stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowa nazwa i logo kanału muzycznego Rebel.tv!

Uprzejmie informujemy, że kanał muzyczny Rebel.tv zmienił nazwę na RBL.TV oraz wprowadził nową oprawę graficzną, w tym logo. Obowiązujący logotyp stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy. W naszym systemie... więcej

Nowe logo Discovery Science od 31 października!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 31 października br. (środa) kanał dokumentalny Discovery Science zmieni swoje dotychczasowe logo oraz oprawę graficzną. Nowy logotyp stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

więcej

Travel Channel HD od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy Travel Channel HD - kanał dokumentalny w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Travel Channel HD to stacja o tematyce podróżniczej,... więcej

Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA