newsletter

30 października 2012
newsletter nr
43
Aktualności

Nowa nazwa i logo kanału muzycznego Rebel.tv!

Uprzejmie informujemy, że kanał muzyczny Rebel.tv zmienił nazwę na RBL.TV oraz wprowadził nową oprawę graficzną, w tym logo. Obowiązujący logotyp stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy. W naszym systemie nowa nazwa stacji zacznie obowiązywać od jutra, tj. 31 października br.

Przypominamy również, że w środę, 31 października br., kanał dokumentalny Discovery Science wprowadzi nowe logo.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo Discovery Science od 31 października!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 31 października br. (środa) kanał dokumentalny Discovery Science zmieni swoje dotychczasowe logo oraz oprawę graficzną. Nowy logotyp stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

więcej

Travel Channel HD od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy Travel Channel HD - kanał dokumentalny w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Travel Channel HD to stacja o tematyce podróżniczej,... więcej

Zmiana emisji meczu Polska - Anglia

Uprzejmie informujemy, że w związku z przełożeniem emisji meczu Polska - Anglia na środę, 17 października br., nastąpiły lawinowe zmiany programowe na kanałach TVP 1, POLSAT Sport, TVP Sport i nSport. Aktualne dane programowe dla... więcej

Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA