newsletter

7 listopada 2012
newsletter nr
45
Aktualności

STARS.TV, Tele 5 HD i Fashion One HD od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał muzyczny STARS.TV oraz dwie stacje w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - Tele 5 HD i Fashion One HD.

STARS.TV to propozycja dla miłośników muzyki rozrywkowej. Program stacji adresowany jest do widzów w wieku od 25 do 55 lat. Oferta kanału obejmuje przeboje lat 60., 70., 80. i 90. oraz hity muzyki współczesnej. Ramówkę STARS.TV wypełniają różne gatunki muzyczne (z wyjątkiem disco polo) prezentowane w blokach tematycznych, jak np.: "Best Ballads", "Best Rock", "Best Polish" czy "Best Party".

Tele 5 HD to kanał o profilu ogólnotematycznym. W ofercie programowej stacji znajdują się autorskie formaty rozrywkowe, takie jak "Hit Explorer", "City Lights", "Playlista Tele 5" czy "Disco Bandżo", oraz produkcje kina europejskiego i amerykańskiego. Kanał nadaje w polskiej wersji językowej.

Fashion One HD to stacja o tematyce lifestylowej. Na ramówkę kanału składają się m.in. relacje z pokazów mody, programy poświęcone wiodącym trendom, najpopularniejszym projektantom, fotografom i gwiazdom modelingu. Na antenie stacji prezentowane są również audycje i reality show z udziałem celebrytów. Kanał nadaje przez całą dobę w angielskiej wersji językowej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych STARS.TV, Tele 5 HD i/lub Fashion One HD, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Duck TV HD - nowy kanał dziecięcy od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał dziecięcy w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - Duck TV HD. Stacja koncentruje się na wspieraniu rozwoju i zdolności... więcej

Nowa nazwa i logo kanału muzycznego Rebel.tv!

Uprzejmie informujemy, że kanał muzyczny Rebel.tv zmienił nazwę na RBL.TV oraz wprowadził nową oprawę graficzną, w tym logo. Obowiązujący logotyp stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy. W naszym systemie... więcej

Nowe logo Discovery Science od 31 października!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 31 października br. (środa) kanał dokumentalny Discovery Science zmieni swoje dotychczasowe logo oraz oprawę graficzną. Nowy logotyp stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA