newsletter

6 czerwca 2024
newsletter nr
17
Aktualności

Nowe kanały w ofercie AKPA


Uprzejmie informujemy, że w ostatnich tygodniach do oferty programowej AKPA dołączyły następujące kanały: Szlagier TV (ID: 1047), TVC Super (ID: 1046), Viasat True Crime (ID: 1054) oraz Penthouse Reality TV (ID: 1035), Penthouse Gold (ID: 1036) i Penthouse Passion (ID: 1037).

Szlagier TV to całodobowy kanał skierowany do miłośników muzyki regionalnej, biesiadnej i folkowej. Prezentuje najlepsze przeboje, które mają wprowadzić widzów w dobry nastrój i zapewnić nieograniczony dostęp do ulubionych hitów gwarantujących codzienną dawkę dobrej energii.

TVC Super to kanał o profilu filmowym oferujący treści, które dostarczają rozrywki oraz budują zaangażowanie i lojalność widzów. W ofercie stacji znajdują się m.in. takie formaty jak seriale dokumentalne "Oszukali przeznaczenie 15", "Trudy życia podczas II wojny światowej", "Celnicy 3" czy autorski program rozrywkowy "77 TV".

Viasat True Crime to kanał w języku polskim o profilu dokumentalnym. Ramówka stacji w całości skupia się na treściach o tematyce kryminalnej, które są dostępne w formacie m.in. seriali dokumentalnych "Światła, kamera, morderstwo", "Casey Anthony - gdzie leży prawda", "Nie widząc zła 8", "Morderstwo od pierwszego wejrzenia 2" oraz filmów "Des - prawdziwa historia", "Spowiedź psychopatycznego mordercy" czy " Fred i Rose West - dom z horroru".

Penthouse Reality TV, Penthouse Gold oraz Penthouse Passion to kanały z portfolio grupy Penthouse World Broadcasting o tematyce erotycznej, skierowane do osób powyżej 18 roku życia.


Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych powyższych kanału, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji dostępne są w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

ViDoc TV1 zamiast Red Top TV


Uprzejmie informujemy, że kanały Red Top TV (ID: 945), Red Top TV HD (ID: 944) oraz Red Top TV 4K (ID: 947) zmieniły się odpowiednio w ViDoc TV1, ViDoc TV1 HD oraz ViDoc TV1 4K. Numery ID stacji w systemie AKPA pozostają bez zmian.

ViDoc TV1... więcej

Disney Junior z nowym logo


Uprzejmie informujemy, że kanał Disney Junior (ID: 33) odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Disney Junior to kanał o profilu dziecięcym w języku polskim z bogatą ofertą zagranicznych animacji, w tym produkcji własnych. W ramówce stacji... więcej

Kino Polska w nowej odsłonie od 3 czerwca


Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 czerwca br. kanały Kino Polska (ID: 04) oraz Kino Polska HD (ID: 847) odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

Kino Polska to jedyny kanał prezentujący wyłącznie polskie filmy i seriale,... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2024 by AKPA