newsletter

4 czerwca 2024
newsletter nr
15
Aktualności

Disney Junior z nowym logo


Uprzejmie informujemy, że kanał Disney Junior (ID: 33) odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Disney Junior to kanał o profilu dziecięcym w języku polskim z bogatą ofertą zagranicznych animacji, w tym produkcji własnych. W ramówce stacji znajdują się znane i lubiane przez najmłodszych widzów seriale animowane m.in. "Blue", "Pidżamersi Ekipa Mocy", "Klub przyjaciół Myszki Miki", "Czarodziejska cukiernia Alicji 2" czy "Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi".

Uprzejmie prosimy o zmianę logotypu (dostępny w zakładce Logotypy). Powyższe zmiany dla Klientów zamawiających usługę bieżącej aktualizacji logotypów zostaną wprowadzone we wszystkich generacjach tradycyjnie przez zespół AKPA.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kino Polska w nowej odsłonie od 3 czerwca


Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 czerwca br. kanały Kino Polska (ID: 04) oraz Kino Polska HD (ID: 847) odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

Kino Polska to jedyny kanał prezentujący wyłącznie polskie filmy i seriale,... więcej

Tele Tydzień Ekstra "Euro" przygotowany w całości przez zespół AKPA Polska Press


22 maja ukaże się poświęcony Mistrzostwom Europy w piłce nożnej Tele Tydzień Ekstra "Euro". W numerze czytelnicy znajdą informacje o drodze Polaków na Euro 2024, prezentację zawodników kadry Polski... więcej

TeenNick, Nicktoons i NickMusic z nową szatą graficzną


Uprzejmie informujemy, że kanały TeenNick (ID: 960), Nicktoons (ID: 519), Nicktoons HD (ID: 821) oraz NickMusic (ID: 92) odświeżyły swoją szatę graficzną, w tym logotypy.

TeenNick to całodobowy kanał rozrywkowy z... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2024 by AKPA