newsletter

28 maja 2024
newsletter nr
14
Aktualności

Kino Polska w nowej odsłonie od 3 czerwca


Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 czerwca br. kanały Kino Polska (ID: 04) oraz Kino Polska HD (ID: 847) odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

Kino Polska to jedyny kanał prezentujący wyłącznie polskie filmy i seriale, które od ponad 20 lat dostarczają widzom w każdym wieku wielu emocji. Misja jaka przyświeca stacji to budowanie tożsamości różnych pokoleń i ich łączeniu, edukując młodszą widownię o ich korzeniach i historii, a starszym widzom przywołując lata ich młodości. W ramach nowego cyklu programowego "Kino Pokoleń" już od czerwca na antenie będzie można obejrzeć wiele tytułów stanowiących przegląd polskiej kinematografii - od lat 80. do współczesności m.in. "Psy", "Zabij mnie glino", "Sztos", "Fuks", "Rozmowy kontrolowane" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Uprzejmie prosimy o zmianę logotypu we wskazanym terminie (dostępny w zakładce Logotypy). Powyższe zmiany dla Klientów zamawiających usługę bieżącej aktualizacji logotypów zostaną wprowadzone we wszystkich generacjach tradycyjnie przez zespół AKPA. Logotyp obowiązują zarówno dla wersji SD jak i HD kanału.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Tele Tydzień Ekstra "Euro" przygotowany w całości przez zespół AKPA Polska Press


22 maja ukaże się poświęcony Mistrzostwom Europy w piłce nożnej Tele Tydzień Ekstra "Euro". W numerze czytelnicy znajdą informacje o drodze Polaków na Euro 2024, prezentację zawodników kadry Polski... więcej

TeenNick, Nicktoons i NickMusic z nową szatą graficzną


Uprzejmie informujemy, że kanały TeenNick (ID: 960), Nicktoons (ID: 519), Nicktoons HD (ID: 821) oraz NickMusic (ID: 92) odświeżyły swoją szatę graficzną, w tym logotypy.

TeenNick to całodobowy kanał rozrywkowy z... więcej

Rebranding kanału Golf Channel Polska

Uprzejmie informujemy, że kanały Golf Channel Polska (ID: 771) i Golf Channel Polska HD (ID: 772) zmieniły nazwy odpowiednio na Golf Zone oraz Golf Zone HD. Numery ID stacji w systemie AKPA pozostają bez zmian.

Golf Zone oraz Golf Zone... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2024 by AKPA