newsletter

23 maja 2023
newsletter nr
08
Aktualności

Eurosport 4K wyemituje French Open 2023

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającym się WTA French Open 2023, który odbędzie się w dniach 28 maja - 11 czerwca br., kanał Eurosport 4K (ID: 951) wznawia emisję na czas trwania wydarzenia. Redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram meczów wraz z opisem poszczególnych spotkań.

Już w najbliższą niedzielę startuje jeden z najbardziej wyczekiwanych turniejów wielkoszlemowych rozgrywany na paryskich kortach Rolanda Garrosa. W stolicy Francji wystąpi plejada gwiazd światowego formatu, w tym co najmniej czworo reprezentantów Polski - Iga Świątek, Magda Linette, Magdalena Fręch oraz Hubert Hurkacz. Rywali naszych rodaków poznamy 25 maja o godz. 14.00. Na wszystkich miłośników tenisa ziemnego czekają dwa tygodnie emocjonujących rozgrywek dostępnych w najwyższej jakości obrazu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych powyższego kanału, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotyp stacji dostępny jest w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

STOPKLATKA z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że 7 kwietnia br. kanały z portfolio Grupy Kino Polska S.A - STOPKLATKA (ID: 633) oraz STOPKLATKA HD (ID: 634) odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

STOPKLATKA i STOPKLATKA HD to kanały oferujące bogaty przekrój kina... więcej

Rebranding kanału BBC World News

Uprzejmie informujemy, że z dniem 3 kwietnia br. kanał BBC World News (ID: 160) zmienia nazwę na BBC News. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian.

BBC News to kanał o profilu informacyjnym z ramówką w języku angielskim.... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2024 by AKPA