newsletter

6 kwietnia 2023
newsletter nr
07
Aktualności

STOPKLATKA z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że 7 kwietnia br. kanały z portfolio Grupy Kino Polska S.A - STOPKLATKA (ID: 633) oraz STOPKLATKA HD (ID: 634) odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

STOPKLATKA i STOPKLATKA HD to kanały oferujące bogaty przekrój kina polskiego i światowego - od hollywodzkich hitów, przez filmy nagradzane na festiwalach, aż po najlepsze komedie i klasykę kina akcji. Wśród świątecznych propozycji stacji znalazły się m.in. dwie części epickiej trylogii fantasy "Hobbit" - "Pustkowie Smauga" oraz "Bitwa Pięciu Armii", komedia romantyczna "Kochaj i tańcz", film sensacyjny "Ronin" z Robertem De Niro, komediodramat "Dobry Rok", a także zwariowane przygody Galów, czyli "Asterix na olimpiadzie". W kwietniowej ramówce nie zabraknie również polskich seriali "Czterej pancerni i pies", "To nie ze mną", "Plebania", jak i tych zagranicznych - "M.A.S.H." czy "Doktor Quinn".

Nowe logo kanału znajduje się w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o zmianę logotypu w powyższym terminie. Logotyp obowiązuje dla obu wersji kanału.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Rebranding kanału BBC World News

Uprzejmie informujemy, że z dniem 3 kwietnia br. kanał BBC World News (ID: 160) zmienia nazwę na BBC News. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian.

BBC News to kanał o profilu informacyjnym z ramówką w języku angielskim.... więcej

Rebranding kanałów HISTORY

Uprzejmie informujemy, że kanały HISTORY (ID: 416), HISTORY HD (ID: 418), HISTORY 2 (ID:663) oraz HISTORY 2 HD (ID: 664) odświeżyły dziś swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

HISTORY i HISTORY HD to kanały w języku polskim o profilu... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2024 by AKPA