newsletter

31 marca 2023
newsletter nr
05
Aktualności

Rebranding kanału BBC World News

Uprzejmie informujemy, że z dniem 3 kwietnia br. kanał BBC World News (ID: 160) zmienia nazwę na BBC News. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian.

BBC News to kanał o profilu informacyjnym z ramówką w języku angielskim. Dostarcza widzom całodobowo najświeższe wiadomości zarówno z obszaru Wielkiej Brytanii, jak i reszty świata. Oprócz aktualnych serwisów informacyjnych oferuje także autorskie programy z udziałem topowych brytyjskich dziennikarzy komentujących najważniejsze doniesienia medialne w skali lokalnej oraz globalnej.

Nowe logo kanału znajduje się w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o zmianę nazwy i logotypu w powyższym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Rebranding kanałów HISTORY

Uprzejmie informujemy, że kanały HISTORY (ID: 416), HISTORY HD (ID: 418), HISTORY 2 (ID:663) oraz HISTORY 2 HD (ID: 664) odświeżyły dziś swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

HISTORY i HISTORY HD to kanały w języku polskim o profilu... więcej

Nowe kanały w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że w ostatnich tygodniach do oferty programowej AKPA dołączyły nowe kanały - Museum TV 4K (ID: 1007), MyZen 4K (ID: 1009), Prime Fight HD (ID: 949) oraz Sportowa.tv (ID: 997) i Sportowa.tv HD (1004).

Museum TV 4K to kanał... więcej

Cartoonito w miejsce stacji Boomerang

Uprzejmie informujemy, że z dniem 18 marca br. kanały Boomerang (ID: 356) oraz Boomerang HD (ID: 825) zmieniają nazwy odpowiednio na Cartoonito i Cartoonito HD. Numery ID stacji w systemie AKPA pozostają bez zmian.

Cartoonito i... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA