newsletter

29 marca 2023
newsletter nr
04
Aktualności

Rebranding kanałów HISTORY

Uprzejmie informujemy, że kanały HISTORY (ID: 416), HISTORY HD (ID: 418), HISTORY 2 (ID:663) oraz HISTORY 2 HD (ID: 664) odświeżyły dziś swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

HISTORY i HISTORY HD to kanały w języku polskim o profilu dokumentalno-historycznym. Oferta programowa zawiera liczne reality show takie jak "Gwiazdy lombardu 23", "Wojny magazynowe 14", "Wykute w ogniu 3", "Wojny magazynowe - Nowy Jork", a także seriale dokumentalne "Ludzie gór 2", "II wojna światowa w kolorze: największe bitwy", "Jak to wyjaśnić? 2", " Starożytni kosmici 14" czy "Niewyjaśnione tajemnice świata 3".
W kwietniowej ramówce nie zabraknie również premierowych odcinków przygód ludzi zajmujących się legalnym pozyskiwaniem jantaru i bursztyniarstwem - "Złoto Bałtyku 5".


HISTORY 2 i HISTORY 2 HD to kanały w języku polskim o tematyce naukowej, motoryzacyjnej i inżynierii. W ramówce stacji znajdują się liczne seriale dokumentalne "II wojna światowa w kolorze: największe bitwy", "Miejsca nie z tej ziemi", "Wielkie konstrukcje wielkie katastrofy","Tajne bazy Hitlera 2" czy "Tajemnice ludzkości".

Uprzejmie prosimy o aktualizację logotypów kanałów (dostępny w zakładce Logotypy). Logotypy obowiązują zarówno dla wersji SD jak i HD kanałów.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe kanały w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że w ostatnich tygodniach do oferty programowej AKPA dołączyły nowe kanały - Museum TV 4K (ID: 1007), MyZen 4K (ID: 1009), Prime Fight HD (ID: 949) oraz Sportowa.tv (ID: 997) i Sportowa.tv HD (1004).

Museum TV 4K to kanał... więcej

Cartoonito w miejsce stacji Boomerang

Uprzejmie informujemy, że z dniem 18 marca br. kanały Boomerang (ID: 356) oraz Boomerang HD (ID: 825) zmieniają nazwy odpowiednio na Cartoonito i Cartoonito HD. Numery ID stacji w systemie AKPA pozostają bez zmian.

Cartoonito i... więcej

Rebranding kanału Da Vinci

Uprzejmie informujemy, że kanały Da Vinci (ID: 400) oraz Da Vinci HD (ID: 820) odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

Da Vinci i Da Vinci HD to kanały o profilu edukacyjnym skierowane do dzieci oraz młodzieży zachęcające do odkrywania... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA