newsletter

1 marca 2023
newsletter nr
02
Aktualności

Cartoonito w miejsce stacji Boomerang

Uprzejmie informujemy, że z dniem 18 marca br. kanały Boomerang (ID: 356) oraz Boomerang HD (ID: 825) zmieniają nazwy odpowiednio na Cartoonito i Cartoonito HD. Numery ID stacji w systemie AKPA pozostają bez zmian.

Cartoonito i Cartoonito HD to stacje skierowane do najmłodszych widzów w wieku przedszkolnym oraz ich rodzin. W ofercie programowej nie zabraknie znanych i lubianych dziecięcych bohaterów. Ramówka stacji wypełniona jest zagranicznymi serialami animowanymi takimi jak "Tom i Jerry Show 5", "Krecio", "Grizzy i Lemingi", "Poznaj Batwheelsy", "Jaś Fasola", "Pająk Lucas 2" czy "Tomek i przyjaciele 25" oraz "Alice i Lewis".

Nowe logo kanału znajduje się w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o zmianę nazwy i logotypu w powyższym terminie. Logotyp obowiązuje dla obu wersji kanału.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Rebranding kanału Da Vinci

Uprzejmie informujemy, że kanały Da Vinci (ID: 400) oraz Da Vinci HD (ID: 820) odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

Da Vinci i Da Vinci HD to kanały o profilu edukacyjnym skierowane do dzieci oraz młodzieży zachęcające do odkrywania... więcej

Alfa TVP w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączył nowy kanał tematyczny z portfolio Telewizji Polskiej - Alfa TVP (ID: 1012), który rozpoczął nadawanie dziś, tj. 20 grudnia br.

Alfa TVP to kanał skierowany do młodych widzów z... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA