newsletter

7 września 2022
newsletter nr
18
Aktualności

MTV 90s z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że kanał MTV 90s (ID: 142) odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

MTV 90s to kanał z portfolio ViacomCBS poświęcony różnym gatunkom muzycznym osadzonym w nurcie lat dziewięćdziesiątych. Stacja emituje programy z muzyką r'n'b, hip hop, taneczną oraz alternatywną. W ramówce kanału znalazły się takie formaty jak "Girl Power Hour!", "Never Forget The 90s!", "Mmm Bop! Perfect Pop", "Saved By The 90s!" czy "Alternative 90s Anthems!".

Uprzejmie prosimy o aktualizację logotypu kanału (dostępny w zakładce Logotypy).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Disney Channel z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że kanały Disney Channel (ID: 346) oraz Disney Channel HD (ID: 692) odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Disney Channel oraz Disney Channel HD to kanały o profilu dziecięcym w języku polskim z bogatą ofertą... więcej

Rebranding kanału Insight TV UHD


Uprzejmie informujemy, że z dniem 19 lipca br. kanał Insight TV UHD (ID: 901) zmienia nazwę na INULTRA. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian.

INULTRA zachowa swój dotychczasowy profil i założenia... więcej

Koniec nadawania kanału Lifetime

Uprzejmie informujemy, że kanały Lifetime (ID: 669) oraz Lifetime HD (ID: 670) z dniem 31 maja br. zakończą nadawanie. W związku z tym zostaną usunięte z aktualnej oferty programowej AKPA oraz wszystkich zamówień EPG.

Lifetime oraz Lifetime... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA