newsletter

6 września 2022
newsletter nr
17
Aktualności

Disney Channel z nowym logo

Uprzejmie informujemy, że kanały Disney Channel (ID: 346) oraz Disney Channel HD (ID: 692) odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Disney Channel oraz Disney Channel HD to kanały o profilu dziecięcym w języku polskim z bogatą ofertą zagranicznych animacji, w tym produkcji własnych. W ramówce stacji znalazły się znane i lubiane przez najmłodszych widzów seriale animowane "Dziewczyna, chłopak, itd", "Miraculous: Biedronka i Czarny Kot", "Ghostforce", "Ulica Dalmatyńczyków 101", jak również seriale komediowe "Mój kumpel duch", "Jessie 4", "Raven na chacie" oraz produkcje dla młodzieży "Ogarnij to!" czy "Lato w mieście". Wrześniową nowością stacji będzie serialowa animacja "Szkoła Wikingów" przedstawiająca perypetie trójki bohaterów, którzy rozpoczynają szkolenie na przyszłych wojowników.

Uprzejmie prosimy o aktualizację logotypu kanału (dostępny w zakładce Logotypy).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Rebranding kanału Insight TV UHD


Uprzejmie informujemy, że z dniem 19 lipca br. kanał Insight TV UHD (ID: 901) zmienia nazwę na INULTRA. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian.

INULTRA zachowa swój dotychczasowy profil i założenia... więcej

Koniec nadawania kanału Lifetime

Uprzejmie informujemy, że kanały Lifetime (ID: 669) oraz Lifetime HD (ID: 670) z dniem 31 maja br. zakończą nadawanie. W związku z tym zostaną usunięte z aktualnej oferty programowej AKPA oraz wszystkich zamówień EPG.

Lifetime oraz Lifetime... więcej

DRONE SHOW FilmBox Premium HD z okazji Światowego Dnia Kosmosu

16 maja z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Kosmosu na terenie Centrum Nauki Kopernik przed Planetarium odbyło się niezwykłe wydarzenie - pierwszy w Warszawie Drone Show, czyli podniebny taniec dronów inspirowany... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA