newsletter

15 lipca 2022
newsletter nr
16
Aktualności

Rebranding kanału Insight TV UHD


Uprzejmie informujemy, że z dniem 19 lipca br. kanał Insight TV UHD (ID: 901) zmienia nazwę na INULTRA. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian.

INULTRA zachowa swój dotychczasowy profil i założenia programowe. To kanał w języku angielskim o tematyce lifestylowej przeznaczony dla miłośników rozrywki, podróży oraz sportów ekstremalnych. W ramówce stacji znalazły się liczne magazyny poradnikowe "F2: Tackling Europe", "Yiannimize Unwrapped", "Full Circle", "Inside Oranje U21", "Roads End" czy "Epic Exploring: Going Local 2", a także reality show takie jak "On the Run" oraz "Living Stone".

Nowe logo kanału znajduje się w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o zmianę nazwy i logotypu w powyższym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Koniec nadawania kanału Lifetime

Uprzejmie informujemy, że kanały Lifetime (ID: 669) oraz Lifetime HD (ID: 670) z dniem 31 maja br. zakończą nadawanie. W związku z tym zostaną usunięte z aktualnej oferty programowej AKPA oraz wszystkich zamówień EPG.

Lifetime oraz Lifetime... więcej

DRONE SHOW FilmBox Premium HD z okazji Światowego Dnia Kosmosu

16 maja z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Kosmosu na terenie Centrum Nauki Kopernik przed Planetarium odbyło się niezwykłe wydarzenie - pierwszy w Warszawie Drone Show, czyli podniebny taniec dronów inspirowany... więcej

Kanał Nuta Gold w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączyły nowe kanały z portfolio MWE Networks - Nuta Gold (ID: 981) oraz Nuta Gold HD (ID: 982). Oba kanały nadają w emisji testowej.

Nuta Gold oraz Nuta Gold HD to kanały o profilu... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA