newsletter

17 maja 2022
newsletter nr
13
Aktualności

DRONE SHOW FilmBox Premium HD z okazji Światowego Dnia Kosmosu

16 maja z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Kosmosu na terenie Centrum Nauki Kopernik przed Planetarium odbyło się niezwykłe wydarzenie - pierwszy w Warszawie Drone Show, czyli podniebny taniec dronów inspirowany filmowym hitem FilmBox Premium HD "Ad Astra" i kosmiczną rewolucją. Na wieczornym niebie zalśniły m.in. figury rakiety, kosmonauty, galaktyki, Saturna oraz napis "Per aspera ad astra" - poprzez trudy do gwiazd. Goście, którzy przybyli na tę "kosmiczną" imprezę, obserwować mogli również Księżyc oraz przelot Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Widowisko poprzedziły spotkania z ekspertami z zakresu astronomii i astronautyki, którzy przybliżyli zagadnienia dotyczące Kosmosu.

Spotkanie było też doskonałą okazją, aby zapowiedzieć kinowy hit "Ad Astra" z Bradem Pittem w roli głównej, który FilmBox Premium HD wyemituje 21 maja w Światowy Dzień Kosmosu. Akcja filmu w reżyserii Jamesa Graya rozgrywa się w przyszłości, kiedy podróże kosmiczne stają się codziennością. Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca (Tommy Lee Jones) i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. Podczas misji astronauta snuje refleksje, m.in. na temat sensu ludzkiej egzystencji, miejsca naszej rasy we wszechświecie czy autodestrukcyjnych zapędów korporacji.

Z okazji Światowego Dnia Kosmosu w repertuarze FilmBox Premium HD pojawią się także: "Proxima", "Kosmiczny grzech", "Zanosi się na burzę" czy "Atlantis down". "Bliżej gwiazd - to nowe hasło naszego kanału. W działaniach promocyjnych wykorzystujemy przede wszystkim kontekst. Dla Drone Show, które nazwaliśmy wydarzeniem nie z tej ziemi, inspiracją był film "Ad Astra", który będzie miał emisję na FilmBox Premium HD 21 maja. W ten niestandardowy sposób chcemy przybliżyć widzom i klientom biznesowym, czym jest nasz kanał" - podsumowała Patrycja Gałązka, odpowiedzialna za marketing i rozwój biznesu w Grupa Kino Polska.

Bezpłatne zdjęcia z wydarzenia dostępne są na stronie AKPA: https://akpa.pl/imprezy.php?id=64457&width=1519

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał Nuta Gold w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej AKPA dołączyły nowe kanały z portfolio MWE Networks - Nuta Gold (ID: 981) oraz Nuta Gold HD (ID: 982). Oba kanały nadają w emisji testowej.

Nuta Gold oraz Nuta Gold HD to kanały o profilu... więcej

Kolejne kanały ukraińskie w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że do oferty AKPA w ostatnich tygodniach dołączyliśmy następujące kanały ukraińskie: Nickelodeon Ukraine Pluto TV (ID: 761), Niki Kids (ID: 983), Niki Junior (ID: 984), Ukraina 1 (ID: 975), NLO TV 2 (ID: 976), Star... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA