newsletter

14 marca 2022
newsletter nr
06
Aktualności

Rebranding kanałów Super TV oraz Top Kids Jr

Uprzejmie informujemy, że kanał Super TV zmienił nazwę na XTREME TV, a Top Kids Jr przekształcił się w JUNIOR MUSIC. Zmiana nazw dotyczy zarówno wersji SD, jak i HD wspomnianych stacji. Numery ID wszystkich kanałów w systemie AKPA pozostają bez zmian.

XTREME TV (ID: 915) oraz XTREME TV HD (ID: 938) to kanały skierowane do entuzjastów przyrody oraz spędzania czasu na łonie natury. W ofercie programowej znalazły się liczne magazyny m.in. "Vademecum przetrwania", "Zew natury" , "Myśliwiec z PL", "W służbie natury", w tym o profilu wędkarskim "Kołowrotek", "Wędkarska pasja", "Wędrówki z wędką" oraz myśliwskim "Darz Bór", a także serial dokumentalny "Dzika kuchnia".

JUNIOR MUSIC (ID: 907) oraz JUNIOR MUSIC HD (ID: 854) to kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music".

Nowe logotypy kanałów znajdują się w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o zmianę nazw oraz logotypów.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał WP zmienia oprawę graficzną

Uprzejmie informujemy, że kanały WP (ID: 756) oraz WP HD (ID: 757) odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logo.

WP oraz WP HD to kanały o profilu ogólnotematycznym prezentujące formaty dopasowane do potrzeb widza... więcej

Paramount Network zamiast Paramount Channel

Uprzejmie informujemy, że kanał Paramount Channel HD (ID: 513) zmienił nazwę na Paramount Network. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian.

Paramount Network to kanał z portfolio ViacomCBS o... więcej

Nowe kanały tematyczne z portfolio Telewizji Polskiej w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że w ofercie AKPA znalazły się następujące kanały tematyczne z portfolio Telewizji Polskiej S.A: TVP World (ID: 967), TVP ABC 2 (ID: 927), TVP Historia 2 (ID: 935), TVP Kultura 2 (ID:... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA