newsletter

2 marca 2022
newsletter nr
03
Aktualności

Nowe kanały tematyczne z portfolio Telewizji Polskiej w ofercie AKPA

Uprzejmie informujemy, że w ofercie AKPA znalazły się następujące kanały tematyczne z portfolio Telewizji Polskiej S.A: TVP World (ID: 967), TVP ABC 2 (ID: 927), TVP Historia 2 (ID: 935), TVP Kultura 2 (ID: 924).

TVP World to całodobowy kanał informacyjny w języku angielskim skierowany do widzów chcących być na bieżąco zarówno z wydarzeniami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, jak i pozostałych części świata. W ramówce stacji dostępne są liczne programy informacyjne "World Today", "Poland in News", "World News Flash", "Border Report", "News Flash Info" oraz publicystyczne "Around Noon Chat", "World Today", "Interview from Wilnius", "Eastern Express", "Morning Conversation".

TVP ABC 2 to kanał przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, który oferuje odpowiednio wyselekcjonowane rodzime, jak i zagraniczne produkcje. W ramówce stacji znalazły się takie tytuły jak "Kid Lucky", "Clifford - wielki, czerwony pies", "Maks i Ruby" oraz "Bracia Koala". Nie zabraknie również programów edukacyjnych - "Mała szkoła Helenki" , "Tyci encyklopedia Bzyka", "Odlotowe Opowieści", a także kultowej bajki "Reksio".

TVP Historia 2 to kanał dedykowany widzom poszukującym w przestrzeni internetowej wartościowych materiałów o tematyce dokumentalno-historycznej. W ofercie programowej kanału znajdują się m.in. cykle reportaży "Piosenką przez historię", "Śladami zbrodni i walki 1944-1956", "Flesz historii", "Polacy na morze" oraz felietonów "Prasa donosi",  "Wielcy polscy ekonomiści", "Przeczytaj mi tę historię", "Wojna w eterze", a także programy publicystyczne "Historia na ten czas", "Nowe Ateny", magazyny "Gwiazdy przedwojennego kina", "Świadkowie czasu" oraz filmy i seriale fabularne o tematyce historycznej.

TVP Kultura 2 to kanał oferujący programy o różnorodnej tematyce kulturalnej dla szerokiego grona odbiorców. Na antenie dostępne są filmy, cykle dokumentalne, seriale, przedstawienia teatralne, koncerty oraz programy publicystyczne. W ofercie programowej znajdują się również pasma tematyczne, np. familijne "Od ucha do ucha" , w ramach którego można obejrzeć "Zaczarowany świat", "Al-chemika", "Jak to działa?" lub cykl Serialowa nostalgia, a w nim takie tytuły jak: "Zezem", "Tajemnica Enigmy", "Daleko od szosy", "Stawka większa niż życie", "Karino" czy "Zmiennicy".

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych EPG powyższych kanałów, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji dostępne są w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanały Eurosport 3-5 oraz Eurosport 4K ponownie w emisji

Uprzejmie informujemy, że w związku z XXIV Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie, które odbędą się w dniach 4-20 lutego br., kanały eventowe Eurosport 3 (ID: 555), Eurosport 4 (ID: 614), Eurosport 5 (ID: 556), a także... więcej

Rebranding kanałów Eurosport

Uprzejmie informujemy, że kanały Eurosport 1 (ID: 42), Eurosport 1 HD (ID: 429), Eurosport 2 (ID: 39) oraz Eurosport 2 HD (ID: 476) odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.  

Eurosport 1 i Eurosport 2 to... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA