newsletter

18 marca 2019
newsletter nr
04
Aktualności

Gala KSW 47 - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 47 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie się w sobotę 23 marca w Atlas Arenie w Łodzi.

Oczekiwanym przez kibiców starciem będzie pojedynek byłego strongmena Mariusza Pudzianowskiego i medalisty olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów Szymona Kołeckiego. Na zakończenie czeka na fanów walka o pas w wadze ciężkiej, w której zmierzą się Phil De Fries i Tomasz Narkun. W dniach poprzedzających imprezę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie.

Logo KSW 47 znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących gali, prosimy o kontakt.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Od 6 lutego H2 zmienia się w HISTORY2

Uprzejmie informujemy, że z dniem 6 lutego br. kanały H2 (ID: 663) i H2 HD (ID: 664) przekształcą się odpowiednio w HISTORY2 i HISTORY2 HD (numery ID pozostają bez zmian).

HISTORY2 to kanał dokumentalny dostępny 24 godziny na... więcej

Od 1 lutego Nat Geo Wild w nowej odsłonie

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lutego br. ulega zmianie nazwa i logo kanałów Nat Geo Wild (ID: 392) oraz Nat Geo Wild HD (ID: 473) odpowiednio na National Geographic Wild i National Geographic Wild HD (numery ID pozostają bez... więcej

Koniec nadawania OPOKA.TV i OPOKA.TV HD

Uprzejmie informujemy, że kanały OPOKA.TV (ID: 654) i OPOKA.TV HD (ID: 777) zakończyły nadawanie z końcem 2018 roku. Stacje zostały usunięte z aktualnej oferty programowej AKPA oraz z Państwa zamówień EPG.

OPOKA.TV i... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA