newsletter

17 stycznia 2019
newsletter nr
02
Aktualności

Od 1 lutego Nat Geo Wild w nowej odsłonie

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lutego br. ulega zmianie nazwa i logo kanałów Nat Geo Wild (ID: 392) oraz Nat Geo Wild HD (ID: 473) odpowiednio na National Geographic Wild i National Geographic Wild HD (numery ID pozostają bez zmian).

National Geographic Wild to kanał dokumentalny prezentujący dziką przyrodę, przeznaczony do rodzinnego oglądania. Na ramówkę stacji składają się programy przybliżające widzowi świat fauny i flory z najróżniejszych zakątków ziemi, także tych bliskich człowiekowi. W lutym National Geographic Wild przygotował premierowe filmy dla miłośników dzikich kotów: "Narodziny lwiego stada" i "Lwy w koronach drzew", nową serię "Zabójcze królestwo Afryki", kontynuację cyklu "Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt - najciekawsze historie", a także nowe odcinki serialu "Urodzone w Afryce".

Uprzejmie prosimy o aktualizację nazwy i logo kanału we wskazanym terminie. Nowe logotypy są dostępne w zakładce Logotypy. 

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Koniec nadawania OPOKA.TV i OPOKA.TV HD

Uprzejmie informujemy, że kanały OPOKA.TV (ID: 654) i OPOKA.TV HD (ID: 777) zakończyły nadawanie z końcem 2018 roku. Stacje zostały usunięte z aktualnej oferty programowej AKPA oraz z Państwa zamówień EPG.

OPOKA.TV i... więcej

Gala KSW 46 - serwis EPG AKPA

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 46 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA