newsletter

29 października 2018
newsletter nr
29
Aktualności

Koniec nadawania Wellbeing Network i Wellbeing Network HD

Uprzejmie informujemy, że kanały Wellbeing Network (ID: 710) i Wellbeing Network HD (ID: 711) zakończą nadawanie z końcem października br. Zostaną usunięte z aktualnej oferty programowej AKPA i automatycznie znikną z Państwa zamówień EPG.

Wellbeing Network i Wellbeing Network HD skierowane są do widzów ceniących zdrowy tryb życia. Prezentują historie ludzi po niezwykłych metamorfozach i programy dokumentalne o tematyce medycznej. Na antenie nie brakuje porad eksperckich w zakresie sportu czy właściwego odżywiania, które inspirują widzów do wprowadzenia zmian w życiu.

Jeżeli chcieliby Państwo zastąpić Wellbeing Network i Wellbeing Network HD innymi kanałami z naszej oferty, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy: JAZZ HD (ID: 839), Travelxp HD (ID: 845), Stingray Juicebox HD (ID: 844), Stingray Loud HD (ID: 843), Inspiration TV (ID: 573) i Stars XXX TV (ID:... więcej

BBC First w miejsce BBC HD!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 26 października debiutujący na polskim rynku kanał BBC First zastąpi BBC HD. W systemie AKPA stacja zachowa swój dotychczasowy numer ID: 236.

BBC First zaserwuje fanom brytyjskich seriali... więcej

POLSAT Games i POLSAT Rodzina w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy dwa nowe kanały: POLSAT Games (ID: 840) i POLSAT Rodzina (ID: 841).

POLSAT Games to stacja poświęcona głównie e-sportowi i grom... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA