newsletter

16 października 2018
newsletter nr
27
Aktualności

BBC First w miejsce BBC HD!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 26 października debiutujący na polskim rynku kanał BBC First zastąpi BBC HD. W systemie AKPA stacja zachowa swój dotychczasowy numer ID: 236.

BBC First zaserwuje fanom brytyjskich seriali rozrywkę na najwyższym poziomie. Kanał będzie wzbogacony o napisy w języku polskim i angielskim. Zadebiutuje premierową emisją serialu "Broken" z Seanem Beanem w roli głównej, za którą otrzymał nagrodę BAFTA. Na antenie pojawią się też inne nowości (serial kryminalny "Niezapomniane", thriller psychologiczny "Paula"), a także kolejne sezony znanych produkcji ("Doktor Who", "Ojciec Brown").

Ekipa AKPA uczestniczyła w gali z okazji premiery kanału BBC First, a jej gościem honorowym był Sean Bean, znany z kreacji w superprodukcjach "Władca Pierścieni" i "Gra o tron". W rozmowie z Grażyną Torbicką opowiedział o pracy na planie serialu "Broken", w którym wcielił się w rolę księdza prześladowanego przez demony przeszłości, a także o swoich przyszłych projektach. Podczas gali wyemitowano pierwszy odcinek serii. Po seansie zaproszeni goście, w tym Odeta Moro i Pascal Brodnicki, podzielili się swoimi wrażeniami na temat produkcji. 

BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE AKPA do publikacji na wszystkich polach eksploatacji:

Relacja foto i dziennikarska: https://www.akpa.pl/imprezy.php?id=50858&type=48413&width=1305

Logotyp stacji BBC First znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o aktualizację nazwy i logotypu we wskazanym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

POLSAT Games i POLSAT Rodzina w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy dwa nowe kanały: POLSAT Games (ID: 840) i POLSAT Rodzina (ID: 841).

POLSAT Games to stacja poświęcona głównie e-sportowi i grom... więcej

"Opowiem ci o zbrodni" od 17 października w CI POLSAT - BEZPŁATNE MATERIAŁY AKPA!

Już 17 października o godzinie 22.00 w telewizji CI POLSAT premiera nowego programu "Opowiem ci o zbrodni". Autorzy kryminalnych bestsellerów zaserwują widzom spory dreszczyk emocji,... więcej

Tele 5 i Tele 5 HD w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że odświeżeniu uległy logotypy kanałów Tele 5 (ID: 16) i Tele 5 HD (ID: 527), czemu towarzyszy uatrakcyjnienie oferty programowej.

Tele 5 i Tele 5 HD to stacje o charakterze... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA