newsletter

29 czerwca 2018
newsletter nr
20
Aktualności

Odświeżenie logotypów kanałów Eleven Sports!

Uprzejmie informujemy, że logotypy stacji: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 zostały lekko zmodyfikowane.

Kanały Eleven Sports to prawdziwa gratka dla miłośników różnych dyscyplin sportowych. Na ramówkę programową składają się transmisje na żywo największych światowych wydarzeń, w tym meczów piłki nożnej (m.in. liga hiszpańska, niemiecka, francuska) i tenisa (m.in. turniej ATP w Bastad). Już w lipcu widzowie będą mogli śledzić zmagania żużlowców (m.in. liga angielska i szwedzka) i kierowców Formuły 1 (m.in. Grand Prix Wielkiej Brytanii).

Odświeżone znaki graficzne kanałów: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 oraz Eleven Sports 4 znajdą Państwo w zakładce Logotypy na naszej stronie. Prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał Bollywood HD w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że stacja Bollywood HD (ID: 754) z dniem 1 lipca br. odświeży swoją oprawę graficzną,
w tym logo.

Bollywood HD to kanał skierowany do wszystkich miłośników indyjskiej... więcej

TVP 4K i CANAL+ 4K Ultra HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy dwie nowe stacje: TVP 4K (ID: 830)
i CANAL+ 4K Ultra HD (ID: 829).

TVP 4K to nowy kanał Telewizji Polskiej, który... więcej

Red Carpet TV zamiast ETV!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 28 maja kanały ETV i ETV HD zmieniły nazwę odpowiednio na Red Carpet TV i Red Carpet TV HD oraz logotypy. W systemie AKPA stacje zachowują swoje dotychczasowe numery ID - Red Carpet TV: 338, Red Carpet TV HD:... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA