newsletter

1 czerwca 2018
newsletter nr
17
Aktualności

Red Carpet TV zamiast ETV!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 28 maja kanały ETV i ETV HD zmieniły nazwę odpowiednio na Red Carpet TV i Red Carpet TV HD oraz logotypy. W systemie AKPA stacje zachowują swoje dotychczasowe numery ID - Red Carpet TV: 338, Red Carpet TV HD: 544.

Na ramówkę stacji składają się formaty związane z szeroko pojętą kulturą i show-biznesem, a w tym m.in. "Świat gwiazd", "Na czerwonym dywanie", "Na afiszu", "Red Carpet News", a także magazyny poradnikowe, kulinarne i podróżnicze ("Jak być piękną", "Odkryj miasto", "Gotuj z Giancarlo", "Polskie rozdroża") oraz wywiady z gwiazdami, reportaże i filmy fabularne.

Nowe logo stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych kanałów Red Carpet TV czy Red Carpet TV HD, uprzejmie prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Gala KSW 44 - serwis EPG AKPA

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 44 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie się w sobotę... więcej

Kanał NOBOX TV w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał NOBOX TV (ID: 827), który rozpoczął nadawanie 28 marca br.

NOBOX TV to kanał poradnikowy skierowany głównie do kobiet. Tematyka oferty programowej... więcej

Kanał Boomerang HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 17 kwietnia br. wystartowała stacja Boomerang HD (ID: 825). Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy 7 maja br. kanał Boomerang w jakości SD (ID: 356) zakończy nadawanie.

Boomerang HD to kanał... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA