newsletter

1 czerwca 2018
newsletter nr
16
Aktualności

Gala KSW 44 - serwis EPG AKPA

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 44 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie się w sobotę 9 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru kibice zobaczą Mariusza Pudzianowskiego oraz byłego mistrza wagi ciężkiej, Karola Bedorfa. W klatce pojawi się również jedna z największych gwiazd KSW - Michał Materla, który zmierzy się z Martinem Zawadą.

W dniach poprzedzających imprezę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie.

Logo KSW 44 znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących gali, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał NOBOX TV w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał NOBOX TV (ID: 827), który rozpoczął nadawanie 28 marca br.

NOBOX TV to kanał poradnikowy skierowany głównie do kobiet. Tematyka oferty programowej... więcej

Kanał Boomerang HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 17 kwietnia br. wystartowała stacja Boomerang HD (ID: 825). Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy 7 maja br. kanał Boomerang w jakości SD (ID: 356) zakończy nadawanie.

Boomerang HD to kanał... więcej

Gala POLSAT Boxing Night - serwis EPG AKPA

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą POLSAT Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór. Emocjonująca... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA