newsletter

13 kwietnia 2018
newsletter nr
13
Aktualności

Gala POLSAT Boxing Night - serwis EPG AKPA

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą POLSAT Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór. Emocjonująca impreza odbędzie się w sobotę 21 kwietnia br. w Hali Sportowej Częstochowa. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Tomasz Adamek i Amerykanin Joey Abell. W ringu pojawią się też m.in. Michał Chudecki, Mateusz Masternak, Adam Balski, Łukasz Wierzbicki, Damian Jonak i Ewa Brodnicka. W dniach poprzedzających imprezę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie.

Logo POLSAT Boxing Night znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących gali, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał POLSAT Viasat Nature w jakości HD!

Uprzejmie informujemy, że od 16 kwietnia br. stacja POLSAT Viasat Nature rozpocznie nadawanie w jakości HD. W związku z tym kanał przekształci się w POLSAT Viasat Nature HD i zmianie ulegnie jego logotyp. W systemie AKPA numer ID stacji... więcej

Kanał Echo 24 zakończył nadawanie

Uprzejmie informujemy, że kanał Echo 24 zakończył nadawanie z końcem marca 2018 r. Został usunięty z aktualnej oferty programowej AKPA i automatycznie zniknął z Państwa zamówień EPG.

Echo 24 było lokalną stacją telewizyjną... więcej

Wesołych świąt życzy zespół AKPA!

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA