newsletter

12 kwietnia 2018
newsletter nr
12
Aktualności

Kanał POLSAT Viasat Nature w jakości HD!

Uprzejmie informujemy, że od 16 kwietnia br. stacja POLSAT Viasat Nature rozpocznie nadawanie w jakości HD. W związku z tym kanał przekształci się w POLSAT Viasat Nature HD i zmianie ulegnie jego logotyp. W systemie AKPA numer ID stacji (238) pozostanie bez zmian.
 
POLSAT Viasat Nature HD to dokumentalny kanał o tematyce przyrodniczej. Wybitni naukowcy zabierają widzów do świata flory i fauny, pokazując zarówno piękno, jak i grozę natury. W kwietniu stacja oferuje sporo nowości, m.in. "Dzikie zwierzę w rodzinie", "Łowcy tornad" czy "Dziesiątka szczeniaków i my".

Logotyp stacji POLSAT Viasat Nature HD znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o jego aktualizację. 

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał Echo 24 zakończył nadawanie

Uprzejmie informujemy, że kanał Echo 24 zakończył nadawanie z końcem marca 2018 r. Został usunięty z aktualnej oferty programowej AKPA i automatycznie zniknął z Państwa zamówień EPG.

Echo 24 było lokalną stacją telewizyjną... więcej

Wesołych świąt życzy zespół AKPA!

więcej

Zmiana danych dostępowych do serwera z logotypami kanałów

Uprzejmie informujemy, że z dniem 26 marca 2018 r. zmienią się dane dostępowe do naszego serwera FTP, z którego mogą Państwo pobierać aktualne znaki graficzne stacji TV.

W katalogu nowe_logotypy znajdują się... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA