newsletter

5 kwietnia 2018
newsletter nr
11
Aktualności

Kanał Echo 24 zakończył nadawanie

Uprzejmie informujemy, że kanał Echo 24 zakończył nadawanie z końcem marca 2018 r. Został usunięty z aktualnej oferty programowej AKPA i automatycznie zniknął z Państwa zamówień EPG.

Echo 24 było lokalną stacją telewizyjną o profilu informacyjno-rozrywkowym. Jej oferta programowa stanowiła kompendium wiedzy o Wrocławiu i Dolnym Śląsku. Stacja emitowała programy informacyjne, publicystyczne, turystyczne i krajoznawcze, które przybliżały widzom bieżące wydarzenia i najciekawsze zakątki regionu.

Jeżeli chcieliby Państwo zastąpić Echo 24 innym kanałem z naszej aktualnej oferty programowej, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Wesołych świąt życzy zespół AKPA!

więcej

Zmiana danych dostępowych do serwera z logotypami kanałów

Uprzejmie informujemy, że z dniem 26 marca 2018 r. zmienią się dane dostępowe do naszego serwera FTP, z którego mogą Państwo pobierać aktualne znaki graficzne stacji TV.

W katalogu nowe_logotypy znajdują się... więcej

Kanał tvo od 1 marca w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że kanał telezakupowy tvo, który wystartował 2 października ubiegłego roku, z dniem 1 marca zmieni nazwę na TV Okazje oraz logo. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian (ID: 35).

TV Okazje to... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA