newsletter

23 marca 2018
newsletter nr
09
Aktualności

Zmiana danych dostępowych do serwera z logotypami kanałów

Uprzejmie informujemy, że z dniem 26 marca 2018 r. zmienią się dane dostępowe do naszego serwera FTP, z którego mogą Państwo pobierać aktualne znaki graficzne stacji TV.

W katalogu nowe_logotypy znajdują się logotypy nowych kanałów w ofercie AKPA lub zapowiadane aktualizacje znaków graficznych w przypadku rebrandingów lub zmiany oprawy antenowej stacji TV. Katalog logotypy_tv zawiera logotypy wszystkich kanałów z aktualnej oferty programowej AKPA.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać nowe dane dostępowe, uprzejmie prosimy o kontakt: pr@akpa.pl.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał tvo od 1 marca w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że kanał telezakupowy tvo, który wystartował 2 października ubiegłego roku, z dniem 1 marca zmieni nazwę na TV Okazje oraz logo. Numer ID stacji w systemie AKPA pozostaje bez zmian (ID: 35).

TV Okazje to... więcej

Gala KSW 42 - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 42 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie się w sobotę 3...

więcej

Kolejne kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanały 2x2, Gametoon HD, Vivid RED HD, Vivid Touch oraz SBN.

2x2 to kanał skierowany do starszych dzieci i młodzieży. Na ramówkę...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA