newsletter

20 lutego 2018
newsletter nr
06
Aktualności

Kolejne kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanały 2x2, Gametoon HD, Vivid RED HD, Vivid Touch oraz SBN.

2x2 to kanał skierowany do starszych dzieci i młodzieży. Na ramówkę programową składają się głównie seriale animowane, m.in. japońskie anime "Służąca przewodnicząca" czy "Miłość, gimbaza i kosmiczna faza", a także audycje muzyczne ("Azjatycki megamix", "#poranna", "#nocna") oraz programy rozrywkowe jak "Antygaming".

Gametoon HD to stacja o tematyce e-sportowej i grach komputerowych. W swojej ofercie posiada m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo ("Gametoon Spotlight"), programy typu "Let's play" z udziałem youtuberów oraz relacje z turniejów e-sportowych.

Vivid RED HD oraz Vivid Touch są kanałami erotycznymi z portfolio grupy Vivid TV Europe skierowanymi do widzów pełnoletnich. 

SBN (SonLife Broadcasting Network), którego założycielem jest amerykański pastor Jimmy Swaggart, to kanał religijny. Stacja nadaje na żywo programy muzyczne z muzyką gospel, kazania oraz programy religijne o wartościach chrześcijańskich.

Logotypy ww. stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych powyższych kanałów, uprzejmie prosimy o kontakt.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanały Eurosport 3, Eurosport 4 oraz Eurosport 5 w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy specjalne kanały eventowe Eurosport 3 (ID: 555), Eurosport 4 (ID: 614) oraz Eurosport 5 (ID: 556). Stacje zostały uruchomione przez nadawcę... więcej

Usługa Premium AKPA podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang!

Uprzejmie informujemy, że na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang przygotowaliśmy dla Państwa usługę PREMIUM, tj. możliwość dostarczania w danych EPG znaczników dotyczących występów... więcej

Private TV HD zamiast Private TV od 1 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem dzisiejszym od godziny 23.00 stacja Private TV przekształci się w Private TV HD. W systemie AKPA numer ID kanału (159) pozostanie bez zmian. 

Private TV HD to...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA