newsletter

2 lutego 2018
newsletter nr
04
Aktualności

Usługa Premium AKPA podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang!

Uprzejmie informujemy, że na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang przygotowaliśmy dla Państwa usługę PREMIUM, tj. możliwość dostarczania w danych EPG znaczników dotyczących występów Polaków na żywo w kanałach telewizji publicznej oraz w stacjach Eurosport. Usługa obejmowałaby również 3 nowe kanały eventowe Eurosport, które niebawem pojawią się w ofercie AKPA. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, dzięki której wszystkie występy LIVE z udziałem polskich sportowców zostaną wyróżnione, co ułatwi z kolei nawigację Państwa abonentom.  

Jeśli są Państwo zainteresowani serwisem Premium, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem pr@akpa.pl. Wszystkie szczegóły techniczne pozostają do ustalenia z Działem Informatycznym AKPA. 

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Private TV HD zamiast Private TV od 1 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem dzisiejszym od godziny 23.00 stacja Private TV przekształci się w Private TV HD. W systemie AKPA numer ID kanału (159) pozostanie bez zmian. 

Private TV HD to...

więcej

Nicktoons zamiast Nickelodeon HD od 15 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 lutego br. (czwartek) stacja Nickelodeon HD przekształci się w Nicktoons. W systemie AKPA numer ID kanału (519) pozostanie bez zmian. Ramówka i nazwa stacji Nickelodeon w wersji SD nie ulegną...

więcej

Kanał Da Vinci Learning w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że zmianie uległa nazwa oraz logotyp kanału Da Vinci Learning. Kanał przekształcił się w Da Vinci. Profil stacji oraz numer ID (400) w systemie AKPA nie ulegną zmianie.

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA