newsletter

30 stycznia 2018
newsletter nr
02
Aktualności

Nicktoons zamiast Nickelodeon HD od 15 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 lutego br. (czwartek) stacja Nickelodeon HD przekształci się w Nicktoons. W systemie AKPA numer ID kanału (519) pozostanie bez zmian. Ramówka i nazwa stacji Nickelodeon w wersji SD nie ulegną zmianie.

Nicktoons to 24-godzinny kanał z portfolio grupy Viacom International Media Networks skierowany do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ramówce stacji znajdą się takie nowości  jak "Mysticons" - historia legendarnych wojowniczek oraz przygody szalonych postaci z animacji "Witajcie w Wayne" . Nie zabraknie również kontynuacji znanych już seriali Nickelodeon, m.in. "Psi Patrol", "Wojownicze Żółwie Ninja" "Szkoła Czarownic", "Bunsen, Ty bestio!". Kanał emitowany będzie w jakości HD.

Logo stacji Nicktoons dostępne jest w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o aktualizację nazwy i logotypu kanału we wskazanym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał Da Vinci Learning w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że zmianie uległa nazwa oraz logotyp kanału Da Vinci Learning. Kanał przekształcił się w Da Vinci. Profil stacji oraz numer ID (400) w systemie AKPA nie ulegną zmianie.

więcej

Universal Channel kończy nadawanie

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy kanał tematyczny Universal Channel (w wersjach SD i HD) z portfolio NBC Universal z dniem 31 grudnia br. (niedziela) zakończy nadawanie w Polsce. W naszym systemie ramówka...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA